Başkan Mehmet Zeybek beyin makamının da gerçekleşen güzel bir sohbet

Pickleball sporunun başkenti olan Afyonkarahisar’da gerçekleştirdiğimiz Türkiye’nin Pickleball semineri sonrası Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek beyi ziyaret ederek pickleball sporunun son durumu hakkında bilgiler verdik.

Uluslararası Pickleball Federasyonu Türkiye Temsilcisi ve aynı zamanda Türkiye’de Pickleball sporunun ortaya çıkmasını sağlayan Mustafa Türk, Uluslararası Pickleball Federasyonu Eğitmeni Kimberly Wright, Uluslararası Pickleball oyuncusu Fahri Paslı Afyonkarahisar Pickleball tesislerinin kazanılmasından dolayı Başkan Mehmet Zeybek beye teşekkür ettiler.

  • Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek misafirlerini bu alanda hizmet veren öncelikle Mustafa Türk hocama sonra sizlere çok teşekkür ederim. Amerika’dan gelip bizimle Pickleball çalışmalarında desteklerinizden dolayı sizi kutluyorum. Biz ilimizin farklı alanlarda da ses getirmesini istiyoruz. Bu anlamda önümüze gelen projeler içerisinde mümkün olduğunca elimizden geleni yapıyoruz. Pickleball sporunun ilimizde tüm Türkiye’ye yayılmasından son derece mutluyuz. Mustafa Türk hocam ve sizler bu sporun daha ileri gitmesi için emek veriyorsunuz. bizde üzerimize düşeni yapmaya hazırız diyerek sözlerini tamamladı
error: Content is protected !!
Bize Sorun
Merhaba,
PickleBall hakkında merak ettiğiniz herşeyi bize sorabilirsiniz...